Prosinec 2010

Strach-Úvod

5. prosince 2010 v 14:13 | Kokoran-sama |  Strach
Konnichiwa, rozhodla jsem se začít psát vícedílnou povídku po částech. Doufám, že se Vám bude líbit :).

Čeho se nejvíc bojím? Tmy! A proč? Protože nevím, kam jdu, když do ní vcházím, netuším, co se v ní skrývá a nemám potuchy proč je tak tmavá a zlá! A proto tu stojím a rozmýšlím se, jestli jít do té černoty, ve které se může stát cokoliv, ať už dobré nebo špatné. Proč si myslíme, že ve tmě se odehrávají jenom špatné věci. Co když se může stát i něco dobrého? Snažím se utěšit těmihle myšlenkami. Moc se mi to nedaří.
Ještě pořád stojím na kraji lesa a doufám, že to je jenom sen. Musím se rychle rozhodnout, než bude pozdě. Mám se otočit a běžet zpět jim přímo do náruče? Nebo mám zmizet ve tmě, kde nevím, co se skrývá? Rozhodnu se jít cestou tmy. Rychle vběhnu do lesa a běžím tak dlouho dokud nezakopnu o pařez. Za sebou hodně v dálce slyším štěkot psů a mě běhá mráz po zádech. Troufnou si jít až sem? Jistěže troufnou! Lovci se nikdy nezastaví! Pořád ještě ležím na zemi a cítím, jak mi vstávají chlupy na zátylku. Ne! Teď ne! Začínám se měnit! Začne se mnou všechno škubat a cítím příšernou bolest v rukou i nohách.

Tohle je zatím jenom ukázka, vím, že tomu nerozumíte. Takže budete muset počkat na 1.díl

4.Téma týdne-Má oblíbená kniha

1. prosince 2010 v 21:50 | Kokoran-sama |  Téma týdne
Konnichiwa,
omlouvám se, že jsem dlouho žádné téma moc nebrala, takže dneska 4.Téma týdne  Nebude to povídka, na kterou jste zvyklí u mých témat , na tohle téma se vážně povídka psát nedá, tak doufám, že nikoho nesklamu . 


Moje nejoblíbenější kniha se jmenuje Kočičí holka, napsal jí Thomas Brezina. Je to úžasný spisovatel a jeho knížky miluju. Doporučuju si jí přečíst!