Únor 2011

Strach-1.díl

25. února 2011 v 20:59 | Kokoran-sama |  Strach
Konnichiwa,
na nátlak Amino-chan jsem se rozhodla, že se pokusím začít psát příběh. Už jsem napsala úvod... tak snad se bude 1.díl líbit.

Miluju pohled z výšky. Miluju krajinu, která se pode mnou rozprostírá. Miluju volnost a svobodu.
Jenže od té doby co mě zavrhli, můžu na svobodu zapomenout. Všude mě pronásledují, pořád jsem na útěku a přitom jim stejně nemůžu uniknout. Kdybych na to alespoň nebyla sama. Musím prostě jen zapomenout na svůj dosavadní život a naučit se žít ten nový. Život vlka. A já to zvládnu. Ano, hodně si věřím a právě díky tomu jsem zatím dokázala přežít. Teď nesmím polevit, zvládnu to. Zvedám se z rozlehlého pohoří, na kterém jsem až dosud stála. Rychle sbíhám rovnou dolů. Pro mé silné nohy to není žádný problém. Na tenhle terén jsem připravená.
Když dobíhám k modrému jezeru, na které jsem ještě před chvílí upírala zrak, necítím se vůbec udýchaná ani unavená a to jsem nespala už nejméně tři noci. Ve dne si na mě netroufnou, takže jsem docela klidná. Zato v noci mi všechno vynahradí. Už tři noci mě nahánějí a dále budou. Je jich hodně a nezastaví se před ničím. Je jim jedno, že ještě pořád jsem alespoň z části lidská bytost, chtějí mě zničit. Nejhorší na tom je, že nevím kdy se změním. Může se to stát jak ve dne, tak v noci. Nevím jak se tomu ubránit.
V jezeře si omyji obličej a ruce. Potom se vydávám do lesa, abych našla nějáké jídlo. Musím si ulovit nějáké zvíře. Nejedla jsem od té doby co jsem se naposled změnila, což bylo asi před dvěma dny.
Musím být ale potichu, zvířata cítí, že jsem pro ně nebezpečná, možná mě přímo vidí jako vlka.

Pár zajimavých obchodů :)

23. února 2011 v 15:17 | Amino-sama |  Ostatní
Když jsem zase jednou projížděla net , narazila jsem na pár obchůdů s anime věcma na cosplay a další věcí-
1. je manga shop, který asi každý zná http://www.mangashop.cz/
2. je už ne tak známý http://www.top-crazy.cz/ zde jsou hlavně čočky a stylingové věci na vlasy, rty atd.
3. je další shop s různou škálou věcí http://www.cosplayshop.cz/
Amino-sama

Po dlouhé době

13. února 2011 v 19:12 | Amino-sama |  Naše výtvory
Po dlouhé době se hlásím zpátky, nebudete věřit ale já na blog zapoměla :D až když mi to Kokoran připoměla tak sem si vzpoměla :D vůbec nevím co tady dát :D nejsem takový talent na psaní povídek jako Kokoran :) ale ted jsem dokreslila dva obrázky a nevím co jiného bych tady měla dát :D tak se mi moc nesmějte :D díky :D

               Amino-sama
Můj nejmilovanější koník :) Color :-*
color
kamarádky :D má velice zajímavé zbarvení :D ok každého trochu :D Kolin
kolin

1.Zavržený

4. února 2011 v 20:54 | Kokoran-sama |  Recenze
Konnichiwa,
moc se omlouvám, že jsme tu tak dlouho nepsaly, ale něják nebyl čas. Amino-chan se pořád učí a já čtu a čtu :D a právě na základě čtení jsem se rozhodla, že sem začnu dávat recenze knih. Jako první bych chtěla začít knihou Zavržený, kterou jsem přečetla nedávno.

Hlavní postavy:
Nora-hlavní hrdinka, jejím pohledem je kniha psána
Vee-typická nejlepší kamarádka hrdinky
Patch-nový, tajemný kluk ve třídě
Elliott-kluk, který přestoupil na školu hlavní hrdinky.
Jules-nejlepší kamarád Elliotta
Daria Greenová-nová školní psycholožka

Obecně:
Nora Greyová je spolehlivá dívka a nesnáší riziko. Všechno se změní když jí v biologii učitel posadí s novým klukem, Patchem. Nora se s ním nechce stýkat a ví, že něco skrývá. Bojí se ho a snaží se s ním co nejméně mluvit.
Po nějáké době si ale uvědomí, že to nemá cenu a do Patche se zamiluje.
Do školy přijde nový student jménem Elliott, milý a hodný kluk, který nápadně pokukuje po Noře. Nora je ovšem na pochybách a na internetu najde velice zajímaví článek o Elliottově minulosti a přestává mu věřit. Do příběhu se také zaplete Daria Greenová jako nová školní psycholožka a Jules, tajemný, tichý a nekonfliktní kluk, který se začne líbit Vee.

Můj názor:
Myslím si, že příběh není špatný, ale je to hrozně podobné stmívání. Jedno mě ale zaujalo... teda spíš jedna postava... Patch. Moc se mi líbí, že není ten dokonalý jako ve stmívání Edward. Že má chyby a dopustil se hrozných hříchů a je nebezpečný.
Co se týče obsahu knihy... skoro celou knihu se tam skoro nic neděje a to mě docela zklamalo. Závěr ale vylepšil reputaci. Konečný boj se mi moc líbil a konec jako takový ještě víc.


Tak, doufám, že se vám můj pokus líbil a pokud ano, budu se snažit pokračovat. Sanojara!SB

3. února 2011 v 11:49 | Kokoran-sama |  ♥SB♥
Konnichiwa,
pro všechny naše SBénka... omlouvám se za neúčast na vašich blogískách, ale jak už jsem psala, neměla jsem čas, takže se to budu snažit napravit.
pro včechny (nejen SBénka)... pokud se chcete s námi spřátelit, napiště do komentíků