Březen 2011

....anime obličej

24. března 2011 v 17:18 | Amino-sama |  Jak kreslit....
Ahoj, dneska vám tady vložím návod jak kreslit manga, anime obličej , ale předtím správni mangazávisláci si už určitě hledali mangu nebo anime na wikipedii ale ti co ne tak tady je Wiki v anime podobě :


ale tady už je návod jak nakreslit anime obličej

Nejlepší 1

4. března 2011 v 19:55 | Kokoran-sama |  Nejlepší
Rozhodla jsem se založit novou rubriku s názvem Nejlepší. Tady budu každou neděli vyhodnocovat nejleší písničku a nejlepší obrázek týdne. Možná i něco přidám, ještě uvidím :)- Ale protože tu od zítřka už nebudu, rozhodla jsem se, že to napíšu v pátek.

Nejlepší písnička týdne... Bruno Mars-Grenade tento týden jsem jí vážně úplně propadla
Nejlepší obrázek týdne...
ten obrázek mě úplně dostal :P :D


Nejlepší kniha týdne... Hunger games-Aréna smrti... opravdu doporučuju si to přečíst, nejlepší knížka
Nejlepší seriál týdne... Fear factor (Faktor strachu)... někdy se mi chce fakt zvracet

Tak pro dnešek asi všechno, mějte se Sajonara!

Diplomek od Esandy

4. března 2011 v 19:28 | Kokoran-sama |  Diplomy pro mě
Tady je jeden diplomek pro nás :)

Koně, kteří prošli mým srdcem

4. března 2011 v 19:01 | Kokoran-sama |  O nás
Konnichiwa,
chtěla bych vás seznámit s největším miláčkem mého života nikomu se nevyrovná a miluju ho z celého srdce. Jmenuje se Glory Dancer a je to mladý hřebeček narozený ve stáji SK Mušketýr kam i s Amino-chan chodíme. Bohužel je teď na pastvinách, moc mi chybí. Navíc bude zřejmě prodán protože má skvělý rodokmen a půjde do sportu. No co, apoň vám tady dám jednu mooc hezkou fotku.
(Glory je vlevo a klisnička Caisy vpravo)

Nevěděla jsem, jak se s tím vyrovnat, tak jsem se začala starat o jiného koníka, taky mladého hřebečka, teď už obsednutého jménem Caramelo. Mám ho taky ráda, ale Glorymu se nevyrovná, i přesto prošel mým srdcem. Teď na něm jezdím a oba se učíme novým věcem .
Tahle fotečka se moc povedla .

Ještě bych tady chtěla zmínit mojí učitelku jménem Ciline, neboli Cilka. Mám jí pořád moc ráda. A na ní jsem se naučila jak usedět úskoky, kterými mě každou jízdu zásobovala. Lekavá klisnička mě i naučila, jak se udržet v rychlejší klusu, když jsem se učila.
Jako další můj velký učitel, i když to nerada přiznávám, byl i Jeremy . Mohutný valach zbarvením isabella. Od něj jsem se naučila usedět většinu výhozů, protože on by nepřežil jízdu bez toho, aniž by se alespoň nepokusil jezdce vyhodit ze sedla, takže to s ním mnohokrát bylo na nic.
To jsou všichni koně, kteří prošli mým srdcem. Všichni jsou ze stáje SK Muškeýr, do které pořád chodím. A moc ráda .