Koně, kteří prošli mým srdcem

4. března 2011 v 19:01 | Kokoran-sama |  O nás
Konnichiwa,
chtěla bych vás seznámit s největším miláčkem mého života nikomu se nevyrovná a miluju ho z celého srdce. Jmenuje se Glory Dancer a je to mladý hřebeček narozený ve stáji SK Mušketýr kam i s Amino-chan chodíme. Bohužel je teď na pastvinách, moc mi chybí. Navíc bude zřejmě prodán protože má skvělý rodokmen a půjde do sportu. No co, apoň vám tady dám jednu mooc hezkou fotku.
(Glory je vlevo a klisnička Caisy vpravo)

Nevěděla jsem, jak se s tím vyrovnat, tak jsem se začala starat o jiného koníka, taky mladého hřebečka, teď už obsednutého jménem Caramelo. Mám ho taky ráda, ale Glorymu se nevyrovná, i přesto prošel mým srdcem. Teď na něm jezdím a oba se učíme novým věcem .
Tahle fotečka se moc povedla .

Ještě bych tady chtěla zmínit mojí učitelku jménem Ciline, neboli Cilka. Mám jí pořád moc ráda. A na ní jsem se naučila jak usedět úskoky, kterými mě každou jízdu zásobovala. Lekavá klisnička mě i naučila, jak se udržet v rychlejší klusu, když jsem se učila.
Jako další můj velký učitel, i když to nerada přiznávám, byl i Jeremy . Mohutný valach zbarvením isabella. Od něj jsem se naučila usedět většinu výhozů, protože on by nepřežil jízdu bez toho, aniž by se alespoň nepokusil jezdce vyhodit ze sedla, takže to s ním mnohokrát bylo na nic.
To jsou všichni koně, kteří prošli mým srdcem. Všichni jsou ze stáje SK Muškeýr, do které pořád chodím. A moc ráda .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama