Obnovujeme!!!

16. srpna 2011 v 19:41 | Kokoran-sama |  O nás

!Ahoj!

Jelikož jsem zjistila, že na netu už nemám co dělat, rozhodla jsem se, že opět obnovím náš blog, který máme dohromady s Amino-chan. Nevím ale, jak na tom budu s časem, protože jsem věčně na koních Nevinný. Takže uvidíme, jak to nakonec s Amino-chan vychytáme s časem, ale myslím, že vám můžeme slíbit, že tu budeme častěji Usmívající se.
Jak už jste si jistě všimli, chybí nám nápady, takže kdokoli by měl připomínku, co bychom mohly na blogu vylepšit, prosím napište komentík Usmívající se.
Pokud vám chybí ankety, nebojte se, přemluvím Amino-chan, aby v nich pokračovala. To by asi ke všeobecnému uvedení mělo stačit.

:Pro naše SBénka:

Opravdu moc se omlouváme, že jsme tady tak dlouho nebyly a nestaraly se o náš blog, případně se nedívaly na ten váš. V budoucnu se určitě napravíme.

?Chceš být naše ♥SB♥?

Je to jednoduché. Zajdi si do rubriky ♥SB♥ a zde nalezneš pokyny, jak si můžeme spřátelit blogísky Usmívající se.

:Návrhy:

Tak co? Máš návrh na nový design, vzhled, pozadí, písmo nebo cokoliv jiného? Pokud ano, neváhej a napiš komentík Mrkající. Uvítáme nové a originální nápady! Těšíme se, co vykutíš.

:Na závěr:

Jak jste si mohli všimnout, začala jsem psát povídku na pokračování (Noc). Je to o dívce, která ztratila milovanou osobu a všechno s ní jde z kopce... Jste zvědaví? Počkejte si na další díl Mrkající. Slibuju, že bude o hodně delší než 1. a 2., protože v sobotu už snad budu mít klid, tak napíšu 3.díl Usmívající se.


!Tak se měj!

Tak se měj! A zase nás někdy navštiv Mrkající !!!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baby-N Baby-N | 20. srpna 2011 v 14:23 | Reagovat

máte super blog, myslim, že není, co vylepšovat, akorát byste tady měly být častějc no... ;-)

2 Kokoran-sama Kokoran-sama | 20. srpna 2011 v 20:52 | Reagovat

Děkujeme :). A budeme chodit častěji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama