Korejská hudba

23. dubna 2013 v 13:46 | Kokoran-sama
Ahoj

Chtěla bych Vás upozornit, že se poslední dobou celkem posunul můj hudební vkus.
Začala jsem poslouchat korejskou hudbu, vím, že většině z Vás to bude znít úchylně a ujetě (a musím se přiznat, že ze začátku jsem měla proti korejcům určité předsudky), ale než začnete soudit, zkuste si od nich poslechnout pár písniček.
Samozřejmě netvrdím, že všechny korejské písničky jsou bezvadné (to ani zdaleka), některé skupiny jsou... jak to říci... trochu gaysky laděné a jejich písničky... no comment...
Ovšem moje nejoblíbenější korejská skupina (B.A.P) taková skutečně není - doporučuji ji pouze lidem, kteří mají rádi tvrdší muziku, protože v jejich repertoáru není příliš sladkých písniček Mrkající .

Ale proč jsem tady zase začala psát?

Takže! Chtěla jsem si založit nový blog s korejskou tématikou, ale nakonec jsem se rozhodla vrátit tady na tento a přebudovat hoUsmívající se . Nechám zde i své kecy a vše, co jsme tu (ještě kdysi dávno) s Amino-chan psaly, abyste se mohli pobavit s našimi kecy S vyplazeným jazykem .

Ale od teď se tento blog bude zabývat zejména korejskou hudbou! Fanoušci K-popu (a nejen ti) jsou srdečně vítáni! Ale ten, kdo by chtěl K-pop snad pomlouvat, nechť se přesune na jinou stránku, tady se setká pouze s nenávistí a smazáním komentáře Usmívající se.


Děkuju, že chápete mé rozmary a hned, jakmile bude větší návštěvnost, začnu psát povídky se členy B.A.P nebo i s ostatními. Ale upozorňuju Vás: Nečekejte žádné milostné příběhy! Budou to pouze úchylné povídky, které se nikdy nestanou S vyplazeným jazykem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama