Září 2013

Beast Mode - Let Out The Beast

12. září 2013 v 18:42 | Kokoran-sama |  Kpop
Tak tady je původní (a anglická) verze písničky Let Out the Beast, kterou proslavili hlavně EXO se svou korejskou a čínskou verzí. Mně osobně by nejvíc vyhovovalo, kdyby tuhle verzi nazpívali EXO :3 , třeba Chanyeola si tam umím nádherně představit v rapu :3 a Taouškův buzi buzi hlásek by se taky krásně vyjímal v čínské verzi :D ♥
Jak tahle, tak i ta verze od EXO mají něco do sebe a obě se mi líbí, ale tahle je taková víc... dynamická :3 a hlavně si ji můžu zpívat s tím, že vím, co zpívám :D , což se o korejských písničkách v mém podání často říct nedá :D .


/PIC/ EXO - Kris

8. září 2013 v 21:24 | Kokoran-sama |  EXOm
Vysvětlete mi někdo, proč je tak neodolatelný????????? -_-
Ne, zítřka se nedožiju, ani náhodou*died*


Taneční - 1.Lekce

8. září 2013 v 19:42 | Kokoran-sama |  Naše kecy
Chi chi, tákže!
V pátek jsem byla na první lekci tanečních a musím říct, že to byla fakt pecka.
Naučili jsme se základy blues, polky, waltzu a cha-chi, z čehož nejvvíc jsem se bavila u polky. Vzhledem k tomu, že jsem se s nikým nedomluvila, jsem se první lekce celkem bála (přesněji jsem se bála toho, že zůstanu na ocet), naštěstí jsme si partnery neustále měnili a já tím pádem neustále tančila. Byla to sranda, už teď se těším na příští týden.


Sarang Hae Yo! 1.díl

1. září 2013 v 21:05 | Kokoran-sama |  Sarang Hae Yo!
Chi chi, tak jsem zase začala nějakou tu sériovku, ať je sranda :3 Smějící se a ... opět na přání Usmívající se
Tak a tentokrát to bude spíš takové překvapení, vlastně ani já sama nevím, co zformuju, ale můžu zaručit, že úchylárna to bude pořádná :3 *ďábelský pohled* .

Tak si ji užijte!!! ♥ Mám vás ráda :3

Kačull, promiň, slibuju ti to už dlouho, já vím, ale tady je konečně první díl! :*

Název: Sarang Hae Yo!
Díl: 1./???
Počet slov: 2206
Typ: Kdo ví
Skupina: EXO
Pro: Kačull Líbající
Páry: Překvápko!!! S vyplazeným jazykem

/VID/ Diaura - Lost November

1. září 2013 v 20:11 | Kokoran-sama |  Jrock
Tak jsem se konečně na doporučení podívala na nějakou japonskou rockovou skupinu a musím říct, že tahle písnička mě fakt nehorázně zaujala ♥ (Víte, já jsem starý, zasloužilý rocker S vyplazeným jazykem Smějící se ... no dobře, kecám -_- ).

Fakt pecka, sice o téhle skupině nevím vůbec, ale vůbec nic, ale zatraceně mě zaujali :3 ... a ne vzhledem. Já totiž nejsem na takové ty typy, které vypadají jako ženské -_- tím nechci říct, že bych proti tomu něco měla! To ne! Chápu, že se někomu můžou líbit a asi jde jenom o zvyk, ale zatím se mi teda fakt nelíbí... vzhledově.

Za to muzika je perfektní, nemám, co bych vytkla! I klip má něco do sebe, přesto, že se v něm objevují již zmínění japonští hoši s přemalovanými ksichty Smějící se . Jsem zlá, já vím... Smějící se Omlouvám se! Nevinný

Tohle je prostě první písnička, která mě z J-rocku vážně zaujala :3
Samozřejmě znám ještě The Gazette, ale ani ti mě tak nenadchli :3


Diplom od Yunho-chan ♥

1. září 2013 v 15:19 | Kokoran-sama |  Diplomy pro mě
Moc děkuju :* Vybrala jsi boží fotky :) díky :)